Події
У Раді ледь не побилися через мову. Парубій квапить із рішенням (відео)
Під час виступу депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула у Верховній Раді до трибуни підійшли інші депутати, бо він говорив російською мовою.

Вілкул критикував «блокаду Донбасу» за участю депутатів «Самопомочі», через яку металургійним підприємствам у багатьох містах загрожують зупинки.

Коли він звернувся: «Уважаемые блокадники – вернее, не уважаемые блокадники», до трибуни підійшли депутати Юрій Тимошенко и Михайло Бондар із «Народного фронту» й зупинили виступ Вілкула, один із них сказав: «Розмовляєш українською – українською, ще раз тобі говорю!».

До трибуни підтягнулися й люди у «камуфляжі», й соратники Вілкула, серед яких Вадим Новинський і Юрій Бойко.

Реклама

Віце-спікер Ірина Геращенко закликала депутатів зберігати порядок у залі.

«Шановний пане Вілкуле, у вас перфектна українська мова. Будь ласка, я дуже прошу відійти всіх від трибуни і дати можливість виступити…», – сказала вона.

«Я хочу звернутися до пана Юрія від «Народного фронту». Цієї п’ятниці була ситуація, коли представник від «Народного фронту» виступав із трибуни російською мовою… Так само представник Радикальної партії виступав російською мовою, а потім перейшов на українську. Або один до всіх закон, або давайте шанувати одне одного», – зазначила Геращенко.

Вона також закликала Вілкула виступати українською мовою, але він проігнорував це.

Також читають: За 400 грн: у поліції розповіли обурливі подробиці про «блокадників» Донбасу (фото,відео)

Джерело.

Реклама

Реклама