Кримінал
У Полтаві викрили організацію, яка незаконно утримувала 40 людей
У Полтаві правоохоронці викрили громадську організацію, яка незаконно утримувала кілька десятків осіб,

Працівники прокуратури та поліції провели обшуки одному з будинків Полтави, де розміщується громадська організація, яка начебто займалася реабілітацією алко- та наркозалежних. За проходження реабілітації керівники організації брали по 3 тисячі гривень щомісяця. Про це повідомили в прокуратурі Полтавської області.

За попередніми даними, в будинку утримувалось понад 40 осіб, половина з яких заявила правоохоронцям, що знаходиться там не за власним бажанням. В основному – це чоловіки, серед яких 2 осіб з інвалідністю, і лише кілька жінок. Усі особи є повнолітніми та дієздатними.

Прокуратура встановила, що документи та мобільні телефони заховані у сейфі, тому перебування за межами території, яку займала організація, та спілкування з навколишнім середовищем обмежувалося.

Реклама

Також читають: Застава в 100 млн грн: САП перевірила законність грошей, внесених за Насірова

В обласному управлінні Національної поліції у коментарі виданню Полтавщина заявили, що представники релігійної громадської організації викрадали людей і примусово утримували їх в приміщеннях будинку. При цьому замовниками викрадення виступали родичі постраждалих.

«За свідченнями потерпілих, над ними знущалися, їх били. Їм категорично забороняли залишати територію установи. Доступ до спілкування із зовнішнім світом був заборонений. Заборонялося користуватися навіть засобами зв’язку. А за порушення розпорядку людей карали»,– розповів начальник поліції Полтавської області Олег Бех.

За даними видання, до діяльності організації безпосередньо причетний пастор церкви «Нове покоління» Олег Пуримов.

Джерело.

Реклама

Реклама