Події
У Польщу за 203 грн. Відкрито продаж квитків на новий поїзд з України
Відкрито продаж квитків на поїзд з волинського міста Ковель до польського Холма. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків до польського міста Холм у міжнародних залізничних касах. Вартість проїзду складатиме 203,24 грн. Поїзд № 751/752 Ковель – Холм відправиться в перший рейс вже через тиждень.

Передбачається, що маршрут обслуговуватиметься складом рейкового автобуса. Залізничники аналізуватимуть попит на цей напрямок і за потреби залучатимуть інший рухомий склад. Це вже другий денний поїзд до Польщі. У грудні 2016 року для покращення сервісу для пасажирів у міжнародному сполученні «Укрзалізниця» запустила швидкісний поїзд сполученням Київ – Львів – Перемишль, який нині користується великим попитом.

Також читають: У соцмережах пишуть про лiквiдaцiю снaйпeрки тeрoриcтiв

Реклама

Завдяки спільним зусиллям українських і польських залізничників квитки до Перемишля з середини червня вже можна буде купити онлайн. У планах «Укрзалізниці» – продовжити розвивати міжнародні сполучення не тільки з Польщею, а й з іншими країнами Європи, особливо в контексті запровадження безвізового режиму.

Нагадуємо, вартість квитків на міжнародні напрямки може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання квитка.

Джерело.

Реклама

Реклама