Політика
У Польщі викрили справжні причини зволікань із «безвізом» для України

Тільки-но Європейський союз влетів у зону турбулентності, стало зрозуміло, що він буде затягувати процес надання Україні безвізового режиму.

Таку думку в інтерв’ю «Обозревателю» висловив польський політик, депутат Сейму кількох скликань, журналіст, член стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR) Мирослав Чех.

«В Європі говорили: українці не хочуть виконувати «домашнє завдання», тому ми не даємо «безвіз». А потім виявилося, що справа не в цьому. Насправді це було зрозуміло з самого початку, коли європейський літак тільки влетів у зону турбулентності. Почали оцінювати: чи будуть негативні наслідки, чи отримають стимул проєвропейські сили або навпаки, а може краще дочекатися моменту, коли ситуація стане більш-менш прогнозованою, коли пройдуть всі ці вибори тощо. Ми також визнаємо необхідність виборів у Франції. Але справа в тому, що результати цих виборів будуть вирішуватися виходячи з внутрішніх французьких проблем, з огляду на мусульманських мігрантів, а не українських», — зазначив Чех.

Реклама

Також читають: Польський уряд підтримав новий пішохідний перехід на кордоні з Україною

За його словами, надання безвізового режиму Україні зміцнить ЄС, а розрахунки деяких політиків є абсолютно помилковими.

«Це короткозора політика, яка насправді створює більше проблем, ніж вирішує», — підсумував Чех.

Джерело.

Реклама

Реклама