Цікаво
У неділю синоптики прогнозують весняне тепло

19 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1… +1 градуси, вдень +1…+3 градуси. Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +1…-4 градуси, у Закарпатській області -2…-7 градусів, вдень 0…+7 градусів.

У Карпатах без істотних опадів, температура повітря вночі -2…-7 градусів, вдень -2.. +3 градуси.

Реклама

У Моршині без істотних опадів , температура вночі -2…-4 градуси, вдень +3…+5 градусів.

У Трускавці без істотних опадів, температура вночі -2…-4 градуси, вдень +3…+5 градусів.

У Сваляві без істотних опадів, температура вночі -4…-6 градусів, вдень +4…+6 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-3, удень 0…+6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +3…-3 градуси, вдень 0…+6 градусів.

Також читають: СБУ вперше довела замовчування владою СРСР Голодомору в Україні: розсекречені документи

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-3, удень 0…+6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-5 градусів, вдень +2…+8 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-3 градуси, вдень +4…+9 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура повітря вночі +1…+3 градуси, вдень +7.. +9 градусів.

Джерело.

Реклама

Реклама