Події
У Нацдержслужбі розповіли, скільки кандидатів у держслужбовці не склали іспит з української

Атестаційний іспит на вільне володіння державною мовою з 1 травня складали понад 4 тисячі претендентів на посади державної служби, не склали його більше ніж 200 осіб. Про це повідомляє «Укрінформ».

«З 1 травня близько 10 тис. кандидатів на посади державної служби звернулося до атестаційних комісій, серед них понад 4 тис. складали атестаційний іспит з української мови і близько 6 тис. скористалися можливістю «обміняти» свою оцінку на посвідчення щодо вільного володіння державною мовою. За останньою інформацією, трішки більше 200 осіб цей іспит не склали», – заявив голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко.

Також читають: У тому числі Гарвард: Випускник київського ліцею поступив відразу в 10 американських вузів

Реклама

Вещенко нагадав, що з 1 травня претенденти на посади державної служби, окрім інших документів, мають подати атестат, який посвідчує вільне володіння українською мовою.

Він також додав, що право створювати атестаційні комісії було делеговано профільним вищим навчальним закладам. Таких в Україні близько 80-ти, а скористалися ним 74 виші, близько 20 з яких знаходяться у Києві, а решта у регіонах.

Джерело.

Реклама

Реклама