Політика
У Мінобороні розповіли, коли набуде чинності наказ про призов офіцерів запасу
На область припаде кількадесят осіб, яких призвуть на службу

Наказ про призов офіцерів запасу набуде чинності після юстування, яке має відбутися до кінця тижня. Про це повідомив представник управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Юзеф Венскович, передає «Українська правда».

У відповідь на запитання, яку кількість офіцерів призвуть, він відповів: «Небагато».

«Якщо поділити ту кількість осіб, яких буде призвано, на 25 адміністративних одиниць, то будуть десятки з області. Тобто незначна кількість», — цитують Венсковича.

Реклама

Він висловив переконання, що буде нескладно відібрати необхідну кількість серед офіцерів запасу, враховуючи те, що за останні 7 років в Україні підготовлено 70 тисяч офіцерів первинного офіцерського складу, які отримали військову підготовку у військових навчальних закладах, але не служили.

За його словами, кількість призваних у кожній області залежатиме від кількості військовозобов’язаних офіцерів запасу, які перебувають на обліку.

Також читають: Cтрiлянина на Вінниччині: 6 людей пoрaненo, 42 — зaтримaнo (фото,відео)

Як повідомлялося вчора, міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу до Збройних сил України.

Кілька днів тому в міністерстві вже роз’яснили, як саме залучатимуть до служби офіцерів запасу. Зокрема, очікується, що їх не відправлятимуть до АТО без особистої згоди та укладення відповідного договору. Також повідомлялося, що в 2017 році на військову службу може бути призвано осіб віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

Джерело.

Реклама

Реклама