Події
У мережі з’явилося відео спроби прориву через українсько-білоруський кордон автомобіля з озброєними людьми
Відео змонтовано з кадрів із камер спостереження на прикордонному пункті і знятих прикордонниками під час погоні та затримання порушників.

У мережі з’явилося відео спроби прориву через українсько-білоруський кордон автомобіля з озброєними людьми. Відеоматеріал вийшов в ефірі місцевого телеканалу «Білорусь 1».

Зокрема, відео змонтовано з кадрів із камер спостереження на прикордонному пункті і знятих прикордонниками під час погоні та затримання порушників.

Як повідомлялося, вчора вночі через українсько-білоруський кордон намагався прорватися автомобіль з озброєними людьми, білоруські прикордонники були змушені відкрити вогонь, щоб затримати порушників.

Реклама

Транспортний засіб було затримано в безпосередній близькості від пункту пропуску Олександрівка в районі населеного пункту Габрієлівка Гомельської області протягом 10 хвилин. Серед затриманих дві особи; правоохоронці припускають, що в автомобілі міг перебувати ще один порушник, який наразі розшукується.

Також зазначалося, що в ході огляду затриманого автомобіля виявлено пістолет марки ТТ і два споряджених магазини, а також предмет, зовні схожий на тротил і електродетонатори.

У свою чергу в Держприкордонслужбі України заявили, що автомобіль, що прорвав вночі кордон Білорусії, за попередніми даними, не заїжджав з території України. Передбачається, що він виїхав з населеного пункту, розташованого між КПВВ.

Також читають: Жахливе ДТП на Прикарпатті: водій 14 кілометрів під днищем машини тягнув тіло збитого ним пішохода (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама