Події
У Києві закрито на карантин 10 шкіл, у деяких з них заняття скасовані лише для окремих класів, — Старостенко

За словами Старостенко, середня цифра захворюваності дітей на грип у школах Києва наразі близько 18%

У Києві станом на сьогодні закрито на карантин 10 шкіл, у деяких з них заняття скасовані лише для окремих класів. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«На сьогодні близько 10 шкіл вже прийняли таке рішення (ввести карантин, — ред.). Є такі випадки, коли школа повністю закрита на карантин, є такі випадки, коли закривають 1-8 класи або лише початкову школу», — зазначила вона.

Реклама

За словами Старостенко, Київська міська державна адміністрація щодня слідкує за рівнем захворюваності дітей у школах та дитсадках. «Ситуація по Києву неоднорідна. Якщо говорити про середню температуру по палаті, то середня цифра захворюваності дітей у школах близько 18%, що є менше епідемпорогу, який складає 20%. У деяких школах і класах ми бачимо значне перевищення цієї цифри. Тому ми дали можливість кожній школі самостійно визначити, чи вводять вони карантин. Школа навіть може визначити конкретні класи, де вводиться карантин», — додала вона.

Як повідомлялося, раніше Головне управління Держспоживслужби в м. Києві звернулося до голови КМДА Віталія Кличка з проханням розпорядитися, щоб навчальні заклади закривалися на карантин в залежності від епідеміологічної ситуації.

Також читають: Водій, який збив двох дітей в Василькові, отримав 10 років в’язниці

Джерело.

Реклама

Реклама