Події
У Києві припинили приймати документи на біометричні паспорти – ЗМІ
Як розповіли у документ-сервісі «Готово», проблеми з подачею документів мають нетехнічний характер

У вівторок, 16 травня, у столиці тимчасово закрилася черга на подачу документів для отримання біометричних закордонних паспортів та ID-карт. Про це повідомили у документ-сервісі «Готово», передає MigNews.

«Сьогодні подати документи на отримання закордонного паспорта не можна. У всіх центрах з 10 ранку завершився прийом документів – закінчилися талони. Спробуйте уточнити завтра, але люди щоранку в чергу на вулиці шикуються ще до моменту відкриття сервісу», – зазначили в онлайн-підтримці сервісу.

Там також наголосили, що проблеми з подачею документів мають нетехнічний характер.

Реклама

Крім того, оператор уточнила, що прийом документів здійснюється тільки до 11:00. Щодня сервіс може прийняти для обробки не більше 200-250 заявок.

Також читають: Made in UA! П’ять українських соцмереж, які варті вашої уваги

Водночас, як повідомляється на сайті держпідприємства «Документ», частина центрів «Паспортний сервіс» призупинили не тільки чергу, але і в цілому прийом документів. Зазначимо також, що видача уже готових біометричних паспортів поки триває без змін.

«У зв’язку з форс-мажорними обставинами в наданні доступу до спеціалізованих каналів зв’язку, штатну роботу центрів «Паспортний сервіс» тимчасово змінено. Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» працюють у режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карт через підрозділи міграційної служби», – повідомили у ДП «Документ».

Джерело.

Реклама

Реклама