Кримінал
У Києві депутат-шахрай відібрав квартиру у 90-річної жінки

У Києві судитимуть депутата районної ради, який обманув 90-річну пенсіонерку, в результаті чого вона втратила квартиру. Про це повідомляє Прокуратура міста Києва.

«Встановлено, що у 2015 році депутат познайомився з 90-річною киянкою, яка на праві власності володіла квартирою в центрі столиці вартістю майже 1,5 млн гривень», — йдеться у повідомленні прокуратури.

За версією прокуратури, депутат, з метою заволодіння квартирою пенсіонерки, спочатку увійшов до неї в довіру — відвідував, цікавився станом здоров’я, підвозив до лікарні.

Реклама

Однак у подальшому, скориставшись нагодою, викрав усі правовстановлюючі документи на квартиру цієї жінки та, використовуючи копію паспорту останньої з фотокарткою іншої людини, оформив на себе генеральну довіреність (довіреність представляти її інтереси у питаннях продажу та перереєстрації права власності на квартиру).

Після цього депутат продав квартиру пенсіонерки за 145 тис. гривень своєму знайомому.

Наразі Київською місцевою прокуратурою №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та обвинувальний акт відносно підозрюваного за ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 358 КК України направлено до суду для розгляду по суті.

Зауважимо, що у ході досудового розслідування права пенсіонерки на житло повністю поновлені.

Реклама

Реклама