Світ
У Киргизії підтвердили участь їх громадянина у теракті в Петербурзі і опублікували ім’я і фото смертника

Можливим терористом-смертником, який влаштував вибух в метро Санкт-Петербурга, може бути уродженець Киргизії, який отримав російське громадянство. Про це заявив офіційний представник Держкомітету національної безпеки Киргизії Рахат Сулайманов, передає Бі-бі-сі.

«Можливим виконавцем теракту, за попередніми даними, є уродженець Оша, нині громадянин Росії Акбаржон Джалілов 1995 року народження», — сказали в ДКНБ.

Прес-секретар відомства Рахат Сулайманов повідомив, що спецслужби Киргизії знаходяться в постійній взаємодії з російськими колегами.

Реклама

При цьому посольство Киргизії в Москві повідомило, що російська влада поки не зверталася до Бішкека з приводу можливої причетності вихідця з Киргизії до теракту в Санкт-Петербурзі.

У свою чергу, Комітет національної безпеки Казахстану пообіцяв найближчим часом передати в ЗМІ інформацію про виконавців вибуху в метро Санкт-Петербурга, заявив заступник голови КНБ Казахстану Нургалі Білісбеков.

Також читають: Бутусов повідомив про важливу деталь у вбивстві Вороненкова і нового фігуранта

«Ми продовжуємо інтенсивний обмін інформацією, я думаю, в найближчі години буде ясність і ми дамо інформацію в пресу про виконавців. Виконавець може бути встановлений найближчим часом, але там робота буде проводитися і за організаторами», — сказав Білісбеков на засіданні уряду республіки.

Він уточнив, що КНБ Казахстану і ФСБ Росії проводять спільне розслідування вибуху в Санкт-Петербурзі.

«Ми сьогодні спільно з ФСБ, зі спецслужбами сусідніх держав відпрацьовуємо версії про причетність до теракту одного громадянина РФ і вихідця з Центральної Азії, а не громадянина Казахстану», — додав Білісбеков.

Джерело.

Реклама

Реклама