Цікаво
У Канаді хакери зламали системи Microsoft і Apple на очах у глядачів
На щорічному змаганні хакерів Pwn2Own 2017, яке проходить в канадському Ванкувері, дослідники в області інформнебезпеки зламали операційні системи Microsoft Windows і Apple MacOS на очах у сотень глядачів. Про це пише EWeek.

Повідомляється, що в перший день команда Qihoo360 отримала доступ до конфіденційної інформації MacOS, знайшовши пролом в ядрі. За це фахівці отримали $10 тисяч винагороди із загального призового фонду $1 мільйон.

Нагадаємо, що Pwn2Own — щорічний турнір для хакерів, з 2007 року проходить в рамках конференції з інформаційної безпеки CanSecWest. Учасники повинні за обмежений час зламати певний пристрій або програму, після чого в обмін на грошову винагороду надати інформацію про «слабке місце» виробнику.

Також читають: Жах терористів: для українських військових розробили потужну далекобійну зброю (відео)

Реклама

Аналогічна сума дісталася команді Хайтіна Security Research Lab, яка змогла зламати MacOS за допомогою іншої уразливості.

Операційну систему Windows, зламали фахівці з інших команд.Кожна з них заробила по $15 тисяч.

За винагороду $55 тисяч дослідники зламали браузер Microsoft, а інша команда знайшла вразливість в Mozilla Firefox. Одна із команд заробила $35 тисяч за злом Safari.

Джерело.

Реклама

Реклама