Кримінал
У Харкові зі cтрiлянинoю затримали тeрoриcтiв IДIЛ. Опубліковано відео

У четвер, 13 липня, у Харкові співробітниками СБУ зі стріляниною були затримані двоє терористів ІДІЛ.

Про це пише місцеве видання NewsRoom.

Інцидент стався близько 19:30 на парковці торгового центру «Караван» на Олексіївці. Як розповіли очевидці, до двох чоловіків, один із яких був неслов’янської зовнішності, підійшли двоє громадян у цивільному і наказали тим лягти на землю.

Реклама

«Після цього той, що з бородою, кинувся до багажника авто, а другий почав тікати. Двоє інших дістали зброю і наказали лягти на землю. Після цього бородатий відійшов від машини, другий продовжив бігти. Пролунали постріли, «бігун» упав», — розповів один зі свідків.

За попередньою інформацією, куля потрапила чоловікові в ногу, йому надали медичну допомогу і його життю нічого не загрожує.

Як повідомили на місці правоохоронці, у результаті спецоперації було затримано двох терористів ІДІЛ. Цю ж інформацію підтвердили джерела видання в правоохоронних органах.

У свою чергу начальник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула повідомив, що співробітниками управління був затриманий злочинець, який перебував у міжнародному розшуку. Інформація щодо другого затриманого перевіряється.

Також читають: Відеозапис з реєстратора у Вишнівці: вся маршрутка не помітила тiло yбитoї Ірини Мукоїди

Джерело.

Реклама

Реклама