Цікаво
У Facebook з’явилася функція захисту фотографій

Соцмережа Facebook в тестовому режимі запустила функцію, яка повинна допомогти користувачам захистити свої фото. Ця функція вже стала доступна жителям Індії.

Про це йдеться в повідомленні соцмережі.

Так, при активації цієї функції користувачем навколо його фотографії профілю з’явиться тонка синя рамка зі значком внизу щита. Після цього відвідувачі сторінки не зможуть завантажити фотографію або відправити її кому-небудь в особистому повідомленні. Крім того, користувачі (за винятком друзів) не зможуть відзначати когось на цій фотографії, а в додатку Facebook для Android, «по можливості», буде недоступна опція зробити скріншот з захищеним зображенням.

Реклама

Також читають: Шанувальники висміяли недолугий образ Насті Каменських (фото)

Що ж стосується захисту від скріншотів веб-версії і в додатку для iOS, користувачі зможуть окремо додати на фотографію профілю напівпрозорий шар з доступних візерунків. Як відзначають в компанії, наявність такого візерунка на 75% знижує ймовірність копіювання фотографії кимось стороннім.

Як відзначають розробники Facebook, за підсумками тестування нової функції в Індії соцмережа прийме рішення про її запуск в інших країнах.

Джерело.

Реклама

Реклама