Світ
У Барселоні 160 тисяч людей вийшли на вулиці на підтримку біженців

Близько 160 тисяч людей вийшли на вулиці Барселони з вимогою до уряду допускати на територію Іспанії більшу кількість біженців з уражених війнами регіонів. Про це повідомляє BBC.

Демонстранти з плакатами і банерами, багато з яких були каталонською мовою, звинувачували уряд у затягуванні вирішення міграційного питання.

За їх словами, уряд не виконав свою обіцянку, зроблену в 2015 році, прийняти в Іспанію 17 тисяч біженців за два роки. З 2015 року Іспанія прийняла лише 1100 біженців.

Реклама

За оцінкою поліції в протестах взяли участь 160 тисяч людей, організатори ж кажуть про щонайменше 300 тисяч учасників акції.

Також читають: У Польщі 26 генералів та 260 топ-офіцерів вийшли з лав армії на знак протесту, — ЗМІ

Демонстранти пройшли ходою з центру Барселони до середземноморського узбережжя. В акції взяла участь і мер Барселони Ада Колау, яка є ключовим учасником кампанії за те щоб уряд приймав більше біженців.

Зазначається, що Іспанія одна з багатьох країн, яка досі не виконала взяті на себе зобов’язання з прийому біженців. Винятком стала лише Німеччина, яка в 2015 дозволила в’їзд 890 тисячам шукачів притулку, в 2016-му – 280 тисячам.

Джерело.

Реклама

Реклама