Події
Тука заявив, що після ефіру на одному з каналів на нього «чекала група людей в камуфляжі»

За його словами, кілька людей знімали на відео розмову, багато хто з них плутає «боротьбу з контрабандою» і «повну блокаду»

Після ефіру на одному з телеканалів на Туку біля виходу чекала група людей в камуфляжі. Про це заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Після ефіру, на якому був присутнім (серед інших) і … Семен Семенченко, на мене біля виходу чекала група людей в камуфляжі. Як з’ясувалось, це та група людей, які ініціювали так звану «блокаду», – написав Тука.

Реклама

Він також додав: «По-перше, кілька людей знімали на відео нашу розмову (на телефони та планшети), тому, я був би вдячним, якби вони виклали повне відео і надали мені можливість оприлюднити його – мені нема чого приховувати. По-друге, люди там різні – від спокійних і врівноважених, які здатні слухати і прислуховавутись, до таких, які чують лише себе і монополізували «право на правду». По-третє, люди реально дезорієнтовані, більшість з них не знала про мене нічого (від «ви – мер Луганська», до «прийміть Закон»).

Також читають: Скандал на російському ТБ: український екс-дипломат відмовився вшанувати загиблих на Ту-154 (відео)

Також Тука сказав, що людьми керували. «По-четверте, люди керовані. Наприкінці бесіди з-за спин почулась команда «уходім» і всі дисципліновано розвернулись і пішли. По-п’яте, багато з них плутає «боротьбу з контрабандою» і «повну блокаду». По-шосте, з одного боку, вони погоджуються, що «керівники ОРДЛО» – маріонетки Кремля і самостійних рішень не приймають, з іншого боку, вони вважають, що саме тиск на «графа Луганського» та «князя Донецького» примусить останніх до звільнення полонених. По-сьоме, одні казали, що вони готові до узгоджених дій з владою, в той час як інші казали, що вони не хочуть нікому підпорядковуватись. Останнє: я залишаюсь переконаним в тому, що цими людьми керують і маніпулюють. Роблять це політикани, зокрема — … Семен Семенченко», – написав Тука.

Джерело.

Реклама

Реклама