Політика
Цю «машину» не зупинити: львів’яни розповіли про молоденьку заступницю міністра енергетики

Львів’яни розповідають про свою землячку Наталю Бойко, яка стала заступником міністра енергетики України, тільки хороше. Про це пише КП в Україні.

«Мені вона запам’яталася своєю наполегливістю, рішучістю, бойовим характером і розумом. Наталя добре справлялася з програмою — а далеко не всі студенти можуть запам’ятати такі величезні обсяги інформації, що викладаються у нас. Я радий, що наші кращі випускники досягають таких висот. Багато чиновників не мають профільної освіти та далекі від тієї сфери, де працюють, на відміну від Наталії», — розповів доцент юридичного факультету ЛНУ імені Франка Дмитро Гудима.

Зазначимо, що Наталя закінчила юридичний факультет згадуваного університету. Вона вільно володіє німецькою та англійською мовами. Будучи студенткою, вона вчилася у школі німецького права при факультеті. Кращих студентів, які закінчили таку школу відправляли вчитися у ту країну, право якої вони вивчали. Таким чином, Наталія потрапила до одного з університетів Берліна, де змінила спеціальність на економічну з профілем з енергетики.

Реклама

Також читають«Рагуль із Яремче»: в мережі знайшли батька юної заступниці міністра енергетики

Крім того, в студентські роки Наталя також ходила на заняття з карате і навіть стала майстром спорту України, чемпіонкою Європи серед студентів. У клубі кажуть, що дівчина досі не втрачає з ними зв’язок.

«Наталя перестала у нас займатися, коли поїхала до Німеччини — там вона теж ходила в клуб карате в Берліні, але щось не підійшло. Про нас не забуває — регулярно спілкується і зі мною, і з іншими спортсменами», — розповів заслужений тренер України, голова львівського клубу спортивного карате Антон Нікулін.

«Наталя — дуже здібна спортсменка, з твердим характером, це дівчина зі сталевими яйцями. Якщо вона концентрувалася на меті — цю «машину» вже було не зупинити. Виділялася серед інших спортсменів величезною силою волі», — зазначили колеги Бойко зі спорту.

Джерело.

Реклама

Реклама