Авто
Ціни на автогаз продовжують знижуватися

За період з 31 серпня по 1 вересня роздрібні ціни на скраплений газ в деяких мережах українських АЗС незначно знизилися.

Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі А-95», посилаючись на власний ціновий моніторинг ринку.

Зокрема, в мережах ОККО і WOG автогаз подешевшав на 30 коп./л, до 16,19 грн/л. На стільки ж ціна на ЗВГ знизилася в мережі «Татнефть» (до 15,75 грн/л).

Реклама

Крім того, на 3-40 коп./л автогаз подешевшав в мережах SUN OIL, AMIC, KLO, «БРСМ Нафта», «Барс 2000» та «Авантаж».

В середньому по країні газ подешевшав на 10 коп./л до 16,04 грн/л.
Нагадаємо, 29 серпня прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальної службі і правоохоронним органам розібратися з ситуацією на ринку скрапленого газу.

За період з 18 по 21 серпня ціна автогазу у великих мережах АЗС у Києві виросла в середньому на 1,5 гривні за літр — до 14,99 гривні за літр.

Також читають: ПриватБанк обмежив одну з головних послуг для клієнтів

Як повідомлялося, 22 серпня на біржі скраплений газ був реалізований за рекордно високою ціною — близько 29 тисяч гривень за тонну, в результаті чого роздрібні ціни можуть вирости ще на пару гривень.

За період з 23 по 28 серпня ціна автогазу в великих мережах в Києві виросла в середньому ще на 50 копійок за літр до 16,5 гривні за літр.

Нагадаємо, на початку червня повідомлялося, що СБУ викрила більшість імпортерів паливно-мастильних матеріалів і скрапленого газу в масштабних фінансових махінаціях.

У кримінальному провадженні, в рамках якого СБУ заблокувала рахунки і ресурси ряду імпортерів зрідженого газу, бере участь 31 юридична особа, в тому числі п’ять імпортерів ЗВГ і два експедитора.

Джерело.

Реклама

Реклама