Події
«Це свинство!» У мережі обурилися «пeкeльними» вагонами «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» пускає в рейси вагони з несправними кондиціонерами і без нормальної системи вентиляції, незважаючи на «пeкeльну» спеку.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав громадський активіст Андрій Кир, який проїхався в одному з таких вагонів.

«Це свинство, вже замахали! Як можна в таку спеку випускати поїзд із несправною системою кондиціонування повітря?! 4 серпня. Поїзд Рахів — Київ. З Ворохти до Тернополя 9:00 у дорозі. Верхні полиці. АС не працює. у купе вікна не відкриваються. З начальником поїзда Геля повідкривала всі кватирки в коридорі, подзвонили в УЗ. Минуло 3:00. В один момент я зрозумів, що зараз «поїду» і дихати вже просто нічим. Можливо, тільки стояти в коридорі з витягнутим через кватирку носом. З нач. поїзда заміряли температуру в купе: + 34°!!! (Упевнений, поки ми сиділи зверху, то було ще спекотніше)», — описав він ситуацію.

Реклама

За слова Кіра, він зі своїми супутниками написали скаргу і подзвонили в УЗ, після чого пересіли у вільний купе на нижні полиці.

«Так ми з горем навпіл в коридорі, трохи в купе і доїхали. Шкода, тому що і вагон із нових, чистий, і провідники, і начальник поїзда адекватні і ввічливі. Сумно, тому що до моменту наших розбірок всім було нормально паритися і тусуватися в тамбурі. А вже коли побачили приклад, то тоді теж почали скаржитися і робити записи в книзі. Прямо, як революція», — додав він.

Також читають: Прогноз погоди на 5 серпня: пeкeльнa спека не відступає, але де-не-де буде дощ

Джерело.

Реклама

Реклама