Політика
Трамп передав «українську проблему»: названа причина візиту Путіна до Парижа
Президент США Дональд Трамп передає «українську проблему» у відання Європи; саме з цим міг бути пов’язаний терміновий візит президента Росії до Франції.

Таку думку «Обозревателю» висловив російський політолог Дмитро Орєшкін.

«Українську проблему Трамп передає у відання Європи. Коли він говорить: «Москва повинна відповісти за свої дії» — напевно, повинна відповісти, але питати повинна Європа. США, за великим рахунком, втручатися не хочуть», — сказав він.

«Як саме буде відповідати Москва? Думаю, звичайно ж, мова йде не про якийсь військовий тиск, а про економіко-політичний тиск на Росію», — уточнив Орєшкін.

Реклама

«Я думаю, що Трамп уже сформулював базові уявлення про відносини з Росією. Він готовий взаємодіяти з Росією, як, власне, і з іншими країнами, тим більше що РФ — досить великий гравець не глобального, але регіонального рівня, як встановив американський істеблішмент. І так чи так із Путіним треба вибудовувати відносини, і Трамп буде вибудовувати відносини. Але окремо від європейських проблем», — припустив політолог.

Також читають: Ще одна перемога: Україна випробувала новітню ракетну техніку (відео)

Також політолог переконаний: таке дистанціювання від української проблеми «зовсім не означає, що взаємини Трампа з Путіним будуть м’якші, ніж європейські стосунки. Може бути, навіть навпаки — жорсткіші».

«Напевно, у зв’язку з цим і пов’язаний терміновий візит Путіна до Франції. У Кремлі схопить сигнал, що тепер США хочуть менше витрачати сил, часу, людей та інше на європейські справи», — припустив політолог.

Джерело.

Реклама

Реклама