Політика
Трамп не виключає можливості скасування санкцій США проти Росії

Райнс Прібас, якого новообраний президент США призначив керівником апарату Білого дому в новій адміністрації, відмовився відповісти на запитання про те, чи Дональд Трамп має намір зберегти санкції проти Росії, запроваджені у зв’язку з її анексією українського Криму.

«Почекайте, побачите», – цитує його Голос Америки

Він заявив, що не готовий викласти закордонну політику нової адміністрації. Трамп пообіцяв підтримувати тепліші зв’язки з Росією, назвавши президента Володимира Путіна «сильним лідером».

Реклама

«Ось що можу вам сказати: якщо запроваджувати санкції, необхідно забезпечувати їх дотримання. У це вірить Дональд Трамп, і в якому напрямку він з тим піде, просто треба почекати і побачити, що буде далі», – сказав Райнс Прібас.

Також читають: 30 тисяч людей вийшли на антиурядові протести у Польщі

Прібас відмовився виключити можливість скасування санкцій проти Росії у той самий день, коли перехідна команда Трампа оголосила про обрання Рекса Тіллерсона на посаду державного секретаря. Тіллерсон підтримує тісні фінансові зв’язки з Росією. У минулому він виступав проти санкцій, хоча Прібас каже, що це неправда, що Тіллерсон проти самої ідеї санкцій.

Райнс Прібас упевнений, що Рекс Тіллерсон вважає, що санкції і погроза введення санкцій є важливою частиною міжнародної стратегії і дипломатії, і він не проти санкцій. Він проти введення санкцій, дотримання яких не забезпечується.

Джерело.

Реклама

Реклама