Цікаво
ТОП-10 фактів про ОС Android, які ви не знали
Android вважається однією із найбільш розповсюджених операційних систем для гаджетів у світі, однак мало хто знає про неї щось більше, аніж про конкурента iOS.

На базі Android випускають неймовірну кількість різних пристроїв, про які знає кожен. Мало у кого не було бодай якогось гаджета на цій операційні. А що ви знаєте про неї? Адже не все впирається у швидкоплинність заряду акумулятора та завантаження додатків.

— Спершу Android розробляли у якості операційної системи для цифрових камер, однак згодом її придбав Google ( саме так, він її купив, а не створив) за 50 млн доларів, і вже тоді ми побачили цю ОС такою, як вона є сьогодні.

— О – оригінальність. Сама ОС базується на коді відкритою у доступі системи Linux, а перший протопим смартфона на Android був вельми схожий на Blackberry.

Реклама

— Термін Android має стосунок тільки до робота чоловічої статі, оскільки робота жіночої статі називають «гіноїд» (Gynoid).

— Перша модель Android-смартфона, представлена у 2008 році, не мала аудіороз’єму, тому потрібен був адаптер, щоб послухати улюблену музику.

— Система Android, яка фіксує всі помилки користувачів, застосовує код піл назвою WTF. Ні, це не те, що ви подумали! Назва розшифровується, як What a Terrible Failure (Яка жахлива невдача).

Також читають: Viva! Найкрасивіші: нагороди отримали Тіна Кароль та Дмитро Комаров (відео)

— Android використовують навіть у NASA. Агентство вже відправило до космосу два прилади Nexus S на базі Android Gingerbread, щоб протестувати роботу орбітальних датчиків на борту МКС.

— Існує спеціальний сайт, який повідомляє про все, що пов’язане з цією ОС – Phandroid.

— «Солоденькі» назви версій в операційній системі були не завжди. Android 1.0 носила назву «Alpha» або «Astro Boy». І тільки Android 1.5 «Cupcake» започаткувала офіційно «смачненькі» прізвиська для версій.

— У всіх версіях ОС Android після 2.3 є маленький секрет від творців, так зване «пасхальне яйце». Щоб запустити його, потрібно зайти у «Налаштування», «Про телефон» та кілька разів натиснути на «Версія Android». Перед вами з’явиться неочікуваний подаруночок від розробників.

— Якщо зайти на офіційний сайт Android, то… не знайдете переліку вимог для встановлення системи.

Джерело.

Реклама

Реклама