Політика
Тимошенко відповіла Гройсману: Дякую за «валентинку» (відео)

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відповіла на звинувачення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана: «Всі ці образи – це свідчення слабкості і нездатності діяти морально, духовно і чесно». Про це йдеться у заяві депутатки на її сайті.

«Я дякую за таку «валентинку» від прем’єр-міністра України напередодні свята», – сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що проти неї влада продовжує проводити кампанію дискредитації.

Реклама

Також Тимошенко висловила здивування з приводу заяв прем’єра, що нібито українська економіка зростає і українцям стає жити краще.

«Моя реакція стосується не образливих слів проти мене. Моя реакція стосується того, що прем’єр-міністр думає, що його політика дозволяє українцям жити краще і краще. Це – неадекватно», – зауважила парламентарій.

Лідерка «Батьківщини» висловила сподівання, що її команда доб’ється від Верховної Ради реєстрації проекту постанови щодо звільнення Гройсмана з посади голови уряду.

Також читають: Гройсман: Матір’ю популізму і корупції в Україні є Тимошенко (відео)

«Абсолютно точно і не відкладаючи треба негайно відправляти Володимира Гройсмана у відставку. Адже після Революції де-факто припинили діяти Конституція, закони, взагалі будь-які моральні принципи, а діє лише правило доцільності», – підсумувала вона.

Як повідомлялося, на засіданні Кабміну у вівторок Володимир Гройсман назвав Юлію Тимошенко «мамою економічної слабкості, корупції і популізму в Україні».

10 лютого 13 нардепів від «Батьківщини», в числі яких лідер фракції Юлія Тимошенко, зареєстрували постанову про відставку прем’єр-міністраГройсмана. Однак ввечері того ж дня постанова зникла з сайту Ради.

Джерело.

Реклама

Реклама