Цікаво
«Теж герой!» Стали відомі цікаві подробиці про 48-річну маму трійнят із Житомира
Більше половини терміну вагітності 48-річна Лілія Ільницька, мама трійнят, провела у відділенні патології вагітних.

Про це повідомив головний лікар Житомирського перинатального центру Юрій Вайсберг, передає «Комсомольська правда в Україні».

За його словами, вагітність Лілії протікала дуже складно з огляну на кількість дітей та вік жінки.

«Наші фахівці постійно стежили за станом Лілії в період вагітності, більше половини терміну жінка провела у нас у відділенні патології вагітних. Ми розуміли, що ця вагітність не може протікати гладко, як у людей більш молодого віку, до того ж, що мова йде про виношування трьох дітей. Лікарі зробили все, щоб довести термін до 34 з гаком тижнів, а потім, з огляду на стан жінки, консиліум лікарів прийняв рішення провести кесарів розтин», – висловився Вайсберг.

Реклама

Він зазначив, що головним завданням лікарів було повернути бажання родині жити.

Також читають: Анастасія Приходько розповіла, як її хотіли викрасти на Донбасі та вивезти у Росію

«Перше, що я сказав мамі трійнят відразу після операції: «Мама героя – теж герой!». На цю сім’єю всім потрібно рівнятися. А ще батьки трійні мені повідомили, що коли дівчатка трохи підростуть, на них вдягнуть десантні беретики і поведуть в ту частину, де служив їхній брат», – розповів лікар.

Також відомо, що міський голова Житомира Сергій Сухомлин забезпечить родину трикімнатною квартирою – сума на її купівлю вже закладена в бюджет міста.

Як відомо, 29 листопада 2014 року ця родина втратила під селищем Піски свого єдиного сина, 24-річого десантника 95-ї бригади Дмитра Ільницького.

                                                  Дмитро Ільницький

Джерело.

Реклама

Реклама