Авто
Тепер Google може показати, де ви припаркували своє авто
«ОК, Google, де моя машина?» – тепер це можна запитати в асистента на Android. Тоді телефон проведе вас до вашої машини на величезній парковці торгового центру.

Погодьтеся, зазвичай, не так і просто одразу знайти свою машину на великій підземній парковці, де всі ряди виглядають однаковими.

Але про вас подбали. Спочатку корпорація тестувала роботу сервісу на користувачах Google Maps на Android-смартфонах. Це сталося ще в березні. А тепер ви можете скористатися цією функцією, навіть якщо у вас «айфон» або старий «андроїд».

Щоб зробити це на Android, зайдіть в Google Карти, натисніть на синю крапку і виберіть опцію «Зберегти парковку», коли приїдете на місце. Ця позначка буде відображатися на карті. За нею потім зможете легко і просто знайти машину. І цю позначку можна відправити друзям або дружині, наприклад.

Реклама

На IPhone процедура майже така ж: натисніть на синю точку і виберіть «Встановити як місце для парковки». І все буде працювати так само, як і на Android.

Щоб отримати нову функцію, спочатку переконайтеся, що у вас встановлена остання версія додатка Google Maps. Якщо треба, оновіть його через Google Play або App Store.

Також читають: У Великобританії затримали групу українців: стали відомі причини

Джерело.

Реклама

Реклама