Події
«Там вся біографія»: поліція вразила українців своїм вчинком у Києві

У Києві поліція оперативно і в повній цілості повернула дівчині гаманець, пропажу якого вона не помітила.

Про це Тетяна Радченко повідомила на своїй сторінці в Facebook ..

Дівчина розповіла, що на парковці біля Ocean Plaza чоловік втратив її гаманець, де були всі документи.

Реклама

«Пропажу гаманця не помітили, стрес від поїздки в цей магазин був такий великий, що вирішили заїсти його в McDonald’s. Між Біг Маком і Макфлурі подзвонили з поліції:

— Як, — запитують, — ся маєте, Тетяна Павлівна Кравчук? Нічого не турбує?

— Як же, — кажу, — напевно, турбує, якщо ви зателефонували.

А в голові проноситься все життя за останні два тижні, нудно так проноситься, нічого примітного. Навіть нічого з друзями обговорити, не те що з поліцією.

— А чи у вашій присутності, — запитують, — гаманець ваш з усіма багатствами?» — розповіла Радченко про розмову з поліцейським.

«Святі угодники, у мене ж в тому гаманці вся біографія, там не тільки права і техпаспорт на машину, там три банківські картки, квитанції та рахунки, чеки, знижкових карток мільйон, 50 візиток і всі такі потрібні — від стоматолога і перукаря до посла Бразилії в США, там квитки в кіно за три останні роки, там рентгенівські знімки зубів всієї родини і здається чиїсь чужі теж, там навіть котячий жетончик з інформацією про щеплення від сказу, скляний камінець Надін і багато інших нетривіальних речей. Мій гаманець важить кілограм і не закривається, ним можна вбити людину, якщо навздогін метнути. І ось його немає зі мною», — додала вона

Дівчина повідомила, що поліція сказала приїхати їй назад в ТРЦ і забрати гаманець.

«Віддали мені дорогоцінний мій гаманець, а в ньому все на місці до останньої гривні. І котячий жетончик теж. Оборжалися з мене поліцейські з ніг до голови, відпустили з миром, відмовилися навіть від кави, якою я намагалася їх корумпувати», — повідомила Радченко.

Вона подякувала поліцію за оперативну реакцію і збереження гаманця.

У мережі обговорюють вчинок поліції.

«Дуже хочеться порадувати інших нашою поліцією», «Спасибі хлопцям-поліцейським. Більше все-таки людей світлих, а не виродків, які у мам з коляскою телефон вибивають з рук, щоб поцупити», — пишуть користувачі.

Пост також прокоментував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Він подякував дівчину за добрі слова на адресу правоохоронців.

«Поліцейських, які знайшли ваш гаманець і повернули в цілості й неушкодженості, знайдемо і віддячимо», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Реклама

Реклама