Події
Свої закони: мережа вибухнула обуренням через кричущий випадок на «Укрзалізниці»
У Чернівцях провідники відмовилися пускати в потяг з електронними квитками.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла користувач Світлана Немус.

Крім того, за її словами, ніхто не хотів повертати гроші за куплені квитки.

«За 12 хвилин до відправлення поїзда, при наявності квитків не впустили в вагон, аргументуючи тим, що їх не влаштовує документ в електронному вигляді (паспорт), хоча в квитку вказані дані особи. Мало того, ніхто не спромігся з персоналу Залізничного вокзалу їм допомогти. Просто-напросто їм відмовили, посилаючись на те, що вони ніякого відношення не мають до провідників. Вартість за квитки купейного вагона ніхто не хотів повертати «, — написала Немус.

Реклама

За її словами, пасажирів ніхто не хотів слухати, поки не написали заяву в поліцію. Немус уточнила, що повернули всього лише від повної вартості 60 грн за два квитки.

«Довелося викликати поліцію через неадекватну поведінку «працівника» поїзда, після чого з’ясувалося, що провідники на 2 куплених місця дітьми в вагоні були підсаджені зовсім інші люди, так би мовити, безбілетники. Не тільки постраждали наші діти, а й чужа дитина, яка повинна була їхати в 6 вагоні.

Дівчинка замість студентського пред’явила оригінал паспорта та її так само не впустили в вагон. до доповнення хочу відзначити, що провідники разом з начальником поїзда були в стані алкогольного сп’яніння, і відмовилися здати аналіз на наявність алкоголю в крові», — поскаржилася жінка.

Також Немус уточнила, що начальника поїзда звуть Володимир Перепеляк.

Інші користувачі також обурилися інцилентом і підкреслили, що не раз стикалися з хамською поведінкою провідників.

Також читають: Сaмoгубcтвo бійця у зоні АТО: у Нацгвардії розповіли деталі

Джерело.

Реклама

Реклама