Події
Суд знову заблокував впровадження перенесення номерів між українськими мобільними операторами

Вищий госпсуд України скасував рішення судів попередніх інстанцій про визнання укладеним договору між Українським державним центром радіочастот (УДЦР) та Ес Ай Центр по впровадженню в Україні послуги MNP (перенесення номерів) і відправив справу на новий розгляд.

До такого рішення суд прийшов, розглянувши касаційну скаргу ТОВ Диалинк, повідомила прес-служба Ес Ай Центр.

Відзначається, що через це рішення процес впровадження MNP призупинено мінімум на кілька місяців.

Реклама

«Слід зазначити, що наведене вище судове рішення призупинило проект з впровадження MNP майже на фініші: на цьому тижні команда Ес Ай Центр планувала завершити процес встановлення та налаштування основного обладнання на майданчику резервного центру обробки даних», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше в УДЦР очікували, що послуга MNP буде запущена в тестовому режимі вже в квітні 2017 року.

Також читають: МЗС закликало українців відмовитися від поїздок до Єгипту

На конкурсі 5 січня 2016 року УДЦР відібрав ТОВ Диалинк для реалізації проекту на впровадження послуги MNP з шести учасників. Компанія Ес Ай Центр, не допущена до оціночної фази тендеру, але подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

УДЦР вирішив відмовитися від судового позову з АМКУ і виконав все його приписи, 21 квітня 2016 року визначивши переможцем конкурсу з MNP Ес Ай Центр. Після чого Диалинк подала близько 20 позовів щодо оскарження зазначених рішень, внаслідок чого впровадження MNP було заблоковано на більш ніж півроку.

Джерело.

Реклама

Реклама