Події
Суд заарештував офіс «1+1», завод «Біола» та Boeing Коломойського

Печерський районний суд Києва наклав арешт на будівлю заводу “Біола”, будівлю, яку орендує телерадіокомпанія “Студія 1+1”, а також літак Boeing у справі розкрадання коштів із Приватбанку.

Про це свідчать матеріали суду.

Відповідно до судових матеріалів, посадові особи Приватбанку шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 року заволоділи державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд гривень, виділеними на рефінансування.

Реклама

У рамках слідства прокурор просив суд про накладення арешту на таке майно: приналежні ТОВ “Хаджибей” земельні ділянки в Одеській області, масив “Золотий берег”; приналежні ТОВ “Поділ Нерухомість” нежитлові приміщення житло-офісного будинку й підземного паркінгу в Києві (орендує “Студія 1+1”); будівля заводу “Біола” у Дніпрі, що належить ТОВ “Ерлан”; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane – Comercio Internacional LDA).

Крім того, прокурор просив про арешт такої нерухомості: приналежний ТОВ “Імме” будинок у Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; приналежні ТОВ “Акватера” і ТОВ “Арлан” нежитлові будинки в Дніпрі; будинок торговельного павільйону в Одесі (належить ПАТ “Проектно-пошуковий інститут “Південмедбіосинтез”).

Довідка Fіnаncе.UA:

18 грудня 2016 року уряд прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку.

В результаті аудиту з’ясувалося, що 100% корпоративного кредитного портфеля Приватбанку було видано пов’язаним особам, і фінустанова була докапіталізована на суму 116,8 млрд грн.

1 липня 2017 року настав термін внесення застав по зв’язаних кредитах у Приватбанку, однак колишні бенефіціари фінустанови Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не виконали свої зобов’язання.

У зв’язку з невиконанням зобов’язань колишніх власників “Приватбанку” влада почала процедуру примусового стягнення боргів.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, колишні акціонери можуть потрапити під кримінальну відповідальність.

Реклама

Реклама