Події
Стрілянина за участю нардепа в Києві: з’явилися подробиці. Опубліковані фото і відео

У Києві народний депутат з групи «Воля народу» Сергій Мельничук cтрiляв бойовими пaтрoнaми в людей.

Про це в своєму Fаcebook написав блогер Євген Шевченко. У той же час у прес-службі столичної поліції заявили, що стріляв не Мельничук, а його охоронець.

За словами Шевченка, Мельничук, всупереч рішенню суду, вирішив організувати громадську приймальню на території садка.

Реклама

«Два роки тому шахрайським шляхом дитячий садок (в житловому масиві Троєщина. — Ред.) було вилучено з комунальної власності, але місцеві жителі з цим не погодилися і зрозуміло чому — для дітвори місць в дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає», — пише Шевченко .

Два роки судів і нарешті угода була визнана незаконною, а дитячий садок повернутий в комунальну власність, зазначив він.

«Але раптом приїхав народний депутат Мельничук! Став на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей і на їх батьків разом узятих! До його компанії також долучилася народний депутат Надія Савченко, але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду і вона не стала сперечатися — поїхала собе геть», — розповів Шевченко.

Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого не означає і тут нібито буде його громадська приймальня, говорить він.

«Але місцеві такою поведінкою обурилися і у прямому сенсі того слова трохи потовкли йому пику. На що Мельничук дістав свій пicтолeт і почав cтрiляти у людей.

Він разом із своїм охоронцем зачинилися в машині, яка оточена місцевими жителями та ветеранами зі спілки Деснянського району міста Києва. Поліція намагається їх вгамувати і не допустити суду Лінча, бо розлючений натовп вже почав бити вікна в тій машині й витягати за вуха того шакала», — написав блогер.

Як пише у Facebook проект Dtp.kiev.ua, очевидці стверджують, що нардеп стріляв бойовими.

Також читають: На Київщині чоловік вбuв молотком свою начальницю через заборону курити на роботі

Джерело.

Реклама

Реклама