Події
Стало відомо про смерть відомого українського режисера

19 лютого помер український кінорежисер, продюсер і кліпмейкер Максим Паперник. Про це повідомляє українське видання Гордон з посиланням на родичів покійного.

Режисер, як зазначається, помер від онкологічного захворювання. Папернику було 47 років.

Він народився в Києві. Навчався в музичній школі по класу фортепіано, закінчив кінематографічний факультет Київського університету театру і кіно ім. І. Карпенка-Карого, пізніше там же закінчив і театральний факультет. Пізніше працював у Національній телекомпанії України.

Реклама

Також читають: В Україні заборонили два медичні препарати

C 2003 роки знімав як телевізійні, так і ігрові фільми. Зняв кілька мюзиклів. У 2009 році Паперник зняв скандальний телесеріал «Недоторканні», який не був показаний на телебаченні з цензурних міркувань. У тому ж році поставив музично-розважальне шоу «Народна зірка».

Режисер мюзиклів «Снігова королева», «За двома зайцями», «Дванадцять стільців» і ін.

З призів: «За кращий короткометражний фільм» на фестивалі «Відкрита ніч» у 1997 році; приз Всеукраїнського конкурсу музичного відео як кращому режисерові кліпу в 1998 році, премія «Телетріумф» «За кращий фільм» у 2003 році; премія «Showbiz awards» «За внесок в розвиток вітчизняного шоу-бізнесу» в 2007 році.

Джерело.

Реклама

Реклама