Події
Стало відомо, де навчаються діти нардепів і скільки грошей батьки платять за їхню освіту

Понад 20 тисяч фунтів – стільки витрачає депутат на освіту лише старшого сина. Й інші не відстають. А деякі вчать дітей коштом релігійних організацій. Ось така цікава арифметика вищої освіти для студентів VIP-батьків. У більшості опитаних парламентарів діти вчаться за кордоном.

Про це йдеться в сюжеті Дар’ї Счастливої в програмі ТСН.

Борислав Розенблат, позафракційний. Старший син навчався в Букінгемському університеті у Великій Британії, де три семестри навчання коштували 21 тис. фунтів стерлінгів. А молодший – також учився в коледжі в Англії, а нині – в університеті в Маямі в США.

Реклама

Сергій Тарута, позафракційний. Донька – в Кентербері в Англії. Ще в школі вивчала англійську. А старша донька після закінчення університету захищалася в Лондонській школі економіки. Плата за навчання – 18-20 тис. доларів.

Також читають: «Я бачу єдиний вихід»: керівник Головного сервісного центру МВС про проблему з авто на єврономерах (відео)

Вадим Новинський, «Опозиційний блок». Діти закінчували Санкт-Петербурзький державний університет. Після того ще рік вчилися: син – в Сент-Ендрюсі, а донька – в Лондоні (менеджмент).

Сергій Соболєв, «Батьківщина». Син зараз проходить програму навчання за кордоном. Він живе в родині в США. За навчання сплачує християнська церква.

Реклама

Реклама