Політика
США рекордно скорочують видачу віз
У березні США видали громадянам країн з міграційного указу президента Дональда Трампа на 40% менше тимчасових віз, ніж в середньому видавали в 2016 році щомісяця.

Про це повідомляє Коммерсант з посиланням на Reuters.

Агентство відзначає, що громадяни семи країн – Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену – отримали близько 3200 неімміграційних віз в березні 2017 року. У 2016 році в середньому щомісяця видавалося 5700 віз, в 2015 і 2014 роках – понад 6000.

За обсягом доступної інформації не можна точно сказати, що стало причиною зниження – часті відмови у візі або меншу кількість заявників. Кількість неімміграційних віз в цілому для громадян всіх країн зросла майже на 5%.

Реклама

Також читають: Польща та Німеччина боротимуться за українських заробітчан

Нагадаємо, 6 березня Дональд Трамп підписав новий імміграційний указ, який на 90 днів вводить заборону на в’їзд для громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену. За рішенням адміністрації США, з чорного списку країн був виключений Ірак. Крім цього указ на 120 днів припиняв програму прийому біженців в США.

Необхідність змінити перший прийнятий в кінці січня указ з’явилася після того, як федеральний суддя в Сіетлі призупинив його дію. Мін’юст США оскаржив рішення суду, але Апеляційний суд в Сан-Франциско не задовольнив скаргу відомства. Після тривалих судових розглядів Дональд Трамп вирішив підписати новий указ про міграцію.

Джерело.

Реклама

Реклама