Події
США повторно запустили лотерею Green Card — ЗМІ

Організатори візової лотереї Diversity Visa Lottery 2019 – “зелена карта” (GreenCard) заявили про те, що новий період подачі заявок починається з середи, 18 жовтня. Про це повідомляє Голос Америки.

“Технічні проблеми були усунуті, новий повний період подачі заявок почнеться опівдні за східним стандартним часом в середу, 18 жовтня 2017 року, і триватиме до полудня за східним стандартним часом до середи, 22 листопада 2017 року”, – йдеться в заяві.

За словами офіційного представника відомства Пуджі Джунджунвали, Держдепартамент рекомендує заявникам “викинути” будь-які підтверджуючі документи і номери, що стосується заявок, поданих з 3 по 10 жовтня.

Реклама

Держдепартамент направить автоматично сформоване повідомлення електронною поштою кожному заявнику, зареєстрованому в програмі на початку жовтня, щоб вони відвідали сайт dvlottery.state.gov і ознайомилися з важливою інформацією.

Нагадаємо, онлайн-реєстрація для участі в лотереї розпочалась 3 жовтня 2017 року, однак через кілька днів після початку прийому заявок процес був зупинений. Як виявилося, всі раніше подані заявки були анульовані.

Реклама

Реклама