Події
«Сплутали»: в Україні через халатність лікарів пoмeрлa ще одна дитина (відео)
У Львівській області через лікарів, які поставили неправильний діагноз, пoмeр 12-річний хлопчик.

У Жидачівській районній лікарні дитині поставили діагноз «отруєння» і «тепловий удар», у результаті чого хлопчика добу неправильно лікували. Зараз лікарі виправдовуються, що це сталося через нетипові симптоми.

«Дитина поступила до нас зі скаргами на високий тиск, були головні болі, загальна слабкість, він скаржився, що трошки втратив зір. Дитину обстежили лабораторно — не було ні ознак здуття кишечника, ні ознак рідини, які б говорили про гостру патологію у животі», — стверджує заступник головного лікаря Жидачівської районної лікарні Людмила Яремців.

Батьки впевнені, що їхній син пoмeр через зволікання медиків з правильними призначеннями.

Реклама

«Дитині давали заспокійливе, кололи димедрол, знеболюючі. Коли треба було лікувати — говорили, що він симулює. Валеріана є прописана, боржомі», — говорить батько хлопця Володимир Кулак.

Також читають: «Тебе завтра пoрвуть на шмaтки!» П’яний полковник Міноборони влаштував дeбош у Києві (відео)

Бабуся Романа, у якої він влітку відпочивав у селі, згадує, що болі у хлопця почалися раптово, коли він дивився телевізор.

«Почав плакати, просто кричав, що у нього все болить», — говорить Олександра Кулак.

Лікарі свою вину заперечують і кажуть, що ні валер’янки, ні боржомі дитині не давали. Оскільки дитині легше на ставало, хлопчика доставили в обласний центр. Там медики діагностували у дитини тромбоз аорти, який привів до омертвіння кишечника. Лікарі провели дві операції, але врятувати дитину так і не змогли.

«Те, що ми побачили на останній операції — крапельки крові немає, все затромбовано. Я була в шоці, тому що весь тонкий кишечник був некротично змінений. Це не характерно для завороту», — говорить заступник головного лікаря з хірургічної роботи обласної лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

У поліції відкрили кримінальне провадження, своє розслідування ведуть і в Жидачівській лікарні, хоча і запевняють, що провини лікарів у cмeрті хлопця немає. Батьки ж хочуть добитися покарання для медиків у суді. Кажуть, хоч це їм сина і не поверне, але, можливо, врятує життя інших дітей.

Джерело.

Реклама

Реклама