Політика
Співпраці не буде: в Мін’юсті США зробили важливу заяву про «плівки Онищенка»

У Міністерстві юстиції Сполучених Штатів заявили, що представники їхнього відомства не збираються проводити зустрічі із нардепом-втікачем від «Волі народу» України Олександром Онищенком.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Хоча Департамент юстиції зазвичай не коментує таких зустрічей, у світлі рішення Онищенка публічно говорити на цю тему, ми можемо заявити, що Департамент юстиції США не має жодних планів із проведення подальших зустрічей із паном Онищенком», — заявили в американському міністерстві.

Реклама

При цьому представники відомства зазначили, що в звичайних умовах правоохоронні органи США готові зустрітися з людьми, які стверджують, що мають докази щодо порушень американських законів.

Також читають: «Привату» приготуватися? Кабмін змінив порядок викупу приватних банків державою

«Але сам факт такої зустрічі не є показником того, що такі порушення мали місце, або що інформація людини вважається точною», — резюмували в Мін’юсті США.

Як повідомлялось  Онищенко заявив, що володіє аудіозаписами, які нібито свідчать про причетність Порошенка до політичної корупції. Пізніше президент повідомив, що плівок Онищенка не існує апріорі.

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post