Політика
Співпраці не буде: в Мін’юсті США зробили важливу заяву про «плівки Онищенка»

У Міністерстві юстиції Сполучених Штатів заявили, що представники їхнього відомства не збираються проводити зустрічі із нардепом-втікачем від «Волі народу» України Олександром Онищенком.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Хоча Департамент юстиції зазвичай не коментує таких зустрічей, у світлі рішення Онищенка публічно говорити на цю тему, ми можемо заявити, що Департамент юстиції США не має жодних планів із проведення подальших зустрічей із паном Онищенком», — заявили в американському міністерстві.

Реклама

При цьому представники відомства зазначили, що в звичайних умовах правоохоронні органи США готові зустрітися з людьми, які стверджують, що мають докази щодо порушень американських законів.

Також читають: «Привату» приготуватися? Кабмін змінив порядок викупу приватних банків державою

«Але сам факт такої зустрічі не є показником того, що такі порушення мали місце, або що інформація людини вважається точною», — резюмували в Мін’юсті США.

Як повідомлялось  Онищенко заявив, що володіє аудіозаписами, які нібито свідчать про причетність Порошенка до політичної корупції. Пізніше президент повідомив, що плівок Онищенка не існує апріорі.

Джерело.

Реклама

Реклама