Шоу-бізнес
Співаючий священик довів до сліз Тіну Кароль на «Голосі країни»

Виступ протоієрея УПЦ Олександра Клименка на сліпих прослуховуваннях вокального шоу «Голос країни» змусило розплакатися одну із суддів проекту Тіну Кароль.

Священик вийшов на сцену в рясі і проникливо виконав композицію Миколи Мозгового «Материнська любов», у результаті розвернувши до себе всі чотири крісла зіркових тренерів.

Кароль, яка повернулася останньою, не змогла стримати емоцій.

Реклама

«Боявся того, що повернуться навіть двоє. Хотілося б, щоб повернувся тільки один. Так було б трохи легше для моєї гордині», — зізнався священик.

За словами Олександра, він не ставив собі за мету мотивувати людей прийти у храм, а просто хоче бути нагадуванням про те, що є інший світ — світ душі.

«Я постараюся брати участь у тому, що приносить справжню радість людям і трохи усуватися там, де буде просто розвага», — говорить священнослужитель.

Отцю Олександру було нелегко визначитися з вибором зіркового тренера. За словами протоієрея, йому сподобалося, як говорив Сергій Бабкін, але він зовсім не знайомий з його творчістю.

Також читають: #Зрада на Євробаченні. Один з фіналістів зібрався з концертом в Росію

Він також вирішив не йти у команду Джамали, щоб не ставити зірку в незручне становище, адже вони сповідують різну віру (нагадаємо, що Джамала — мусульманка. — Ред.).

У підсумку Олександр Клименко вибрав Тіну Кароль, яка зізналася, що це величезна відповідальність для неї.

За лаштунками священика підтримували дружина і троє дітей. Зазначимо, що скоро отець Олександр стане батьком у четвертий раз. Він служить у невеликому храмі в місті Березань Київської області, а також вже десять років допомагає як тюремний священик.

Джерело.

Реклама

Реклама