Події
Смертельний російський напій продають в Україні

У Херсонській області почали продавати косметичний засіб «Боярышник», завезений із Росії. Кілька упаковок засобу на основі глоду придбав у мережі магазинів «Везунчик» журналіст Олександр Рудоманов.

Фото косметичної настоянки та чек з магазину опублікував у себе в Facebook.

У Херсонській області почали продавати «бояришнік» з Росії. Немає маркування українською і ще купа порушень. Саме час звертатися в Держпродспоживслужбу», — написав він.

Реклама

У дискусії під повідомленням припускають, що засіб завезли контрабандою з окупованого Криму.

Косметичний засіб популярний у Росії як алкогольний напій. Часто ним отруюються. Так, в Іркутську померли 77 осіб, які пили засіб для ванн. Там встановили, що причина масової загибелі людей — метанол, яким виробники замінили етиловий спирт. В області ввели режим надзвичайної ситуації.

У листопаді в Україні підробленим алкоголем отруїлися 144 людини. 67 із них — померли. Перші випадки отруєння алкоголем зафіксували 23 вересня у кількох районах Харківщини. У горілці знайшли метиловий спирт. Підозрюють, що його завезли контрабандою з Росії чи окупованих територій. В Україні виробляють тільки етиловий спирт. У справі фальсифікату затримали 8 осіб — це продавці, посередники, виробники.

Також читають: «Ідіот» і «моральний виродок», – російські коментатори про українського колегу

Джерело.

Реклама

Реклама