Події
Слідом за Ex, FS в Україні закривається ще один крупний торрент-трекер

Команда ресурсу Torrents.Net.UA оголосила про своє закриття.

«На жаль, сайт не працює і якийсь час так і буде. Дуже неприємна ситуація для всіх нас, але ми сподіваємося на краще і передумови до цього є», — сказано у зверненні адміністрації до користувачів трекера.

Тим часом сайт вже не працює. Однак у компанії зберігають надію на відновлення роботи ресурсу.

Реклама

Нагадаємо, популярний український файлообмінник Ex.ua прийняв рішення про припинення своєї роботи.

У той же час, ресурс вважає, що останні законодавчі ініціативи в сфері «нібито боротьби з піратством несуть всі ознаки нецивілізованого лобізму і новий закон, який знаходиться на підписанні у Президента, робить невигідним його дотримання».

Також ще один популярний серед українців онлайн-кінотеатр FS.TO тимчасово закрився. 15 листопада українська кіберполіція вилучила сервери ресурсу і повідомила про його закриття. Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження щодо ч. 3 ст. 176 (порушення авторських і суміжних прав) КК України.

Відновити роботу обіцяють всі три ресурси, проте конкретны терміни поки не йдеться.

У свою чергу в Адміністрації президента закриття Ex.ua, FS.TO та інших пояснили безумовним успіхом у сфері боротьби з піратством в Мережі.

Разом з тим, за словами заступника голови АП Дмитра Шимківа, обговорення закону про держпідтримку кіно і боротьби з піратством в інтернеті (№ 3081-д), спрямованого на підпис главі держави, триває.

Також читають: У комісії по тарифах пообіцяли штрафувати за помилки в платіжках за опалення

45_01

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag