Події
Скандальна українська журналістка вийшла заміж за російського пpопагандиста

Українська журналістка Наталя Гуменюк викликала невдоволення в мережі своїм заміжжям із російським телеведучим, який раніше фотографувався з терористами «ДНР».

Відповідний пост опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст Роман Скрипін.

«Ні, я не переходжу на особистості. Це просто факти. Петро Рузавін. Ведучий «Дощу», забороненого в Україні, новий чоловік Наталії Гуменюк, яка як би є головою ГО «Громадське телебачення». Хронологія така: Петро фотографується з Бородаєм (там, де і небайдужий до арештованих російських окупантів Канигін (російський журналіст Павло Канигін — ред.)). Петро одружується на Гуменюк (просто Господи!)», — написав він, опублікувавши фото Рузавіна в компанії з терористом.

Реклама

За словами Скрипіна, весільна церемонія пройшла в Мінську.

«Щастя молодим! Гірко! В ясна! Необхідні ще якісь пояснення?» — додав він.

Журналіст також нагадав про скандал, який спровокувала Гуменюк, коли обурилася, що дуже багато людей «смітять» у соцмережах постами про своїх і чужих дітей.

«Варто сподіватися, що Наталя тепер переїде до Москви? Або Рузавін отримає грошову посаду на «Громадському»? Ну гранти вони такі… Взяв і пішов. І чи будуть засмічувати стрічку фейсбука молодята своїм генетичним матеріалом?» — підсумував він.

Згідно з даними на сайті «Дощу», 26-річний Рузавин є випускником журфаку МДУ.

У травні 2014 року він, будучи кореспондентом телеканалу, був побитий в Криму місцевою «самообороною» .

Також читають: «Я закохалася»: Тіна Кароль здивувала відповіддю на інтригуюче питання (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама