Політика
Скaндaл у США: Порошенку порадили звільнити Чалого і Клімкіна (відео)

Після того, як Вашингтон звинуватив Київ у втручанні в президентські вибори в США в 2016 році, президент Петро Порошенко повинен ініціювати відставку посла України в Сполучених Штатах Валерія Чалого і міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Таким чином, глава держави вчинить мудро і погасить скандал, який набирає обертів в Америці

Про це в ефірі Обозреватель заявив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

«Посол Чалий працював відкрито проти Дональда Трампа. МЗС України зганьбило себе тим, що працювало проти нашого президента… Окрема країна працювала проти нашого суверенітету… Це страшно», — сказав він.

Реклама

«Росія діяла проти Гілларі Клінтон, яка була ворогом Трампа. А Україна працювала проти людини, яка виграла вибори і зараз при владі. Це величезна помилка України», — наголосив експерт.

«Зараз усі питають, як діяла Росія. Потрібно відкрити розслідування, щоб перевірити, як Україна працювала на наших виборах проти нас… Це жахливо», — зазначив політолог.

Також читають: «Приват» був пірамідою: Нацбанк озвучив результи незалежного аудиту

Смарт вважає, що Чалий скомпрометував себе і більше не може займати свій пост.

«Що робити? Звільнити посла Чалого, який зараз у Вашингтоні. Ця людина так погано працює і зганьбив себе, що Порошенку вже пора його прибрати», — наголосив експерт.

На його думку, Клімкін також заслуговує такої долі. «Україні треба показати США, що була допущена серйозна помилка, яку вона готова виправити», — пояснив він.

«Якщо він (президент України. — Ред.) прибере посла і міністра, і скаже, що це була не його ідея, тоді можна якось вирішити цю ситуацію. Я б це зробив на місці Порошенка», — додав політолог.

Джерело.

Реклама

Реклама