Події
Скандал навколо поведінки сина Трампа на інавгурації отримав продовження

У російському сегменті соціальних мереж користувачі активно висловлюються на захист сина президента США Дональда Трампа Беррона, чия поведінка на інавгурації стала однією з найбільш обговорюваних тем в американському суспільстві.

10-річний хлопчик під час урочистої церемонії позіхав, грав у хованки з маленьким племінником, сином Іванки Трамп, роздратовано вирвав свою руку з руки матері та навіть замахнувся на неї (невідомо, жартома чи всерйоз). Тому журналісти запідозрили, що Беррон — аутист.

На відео епізод, де Беррон вирвав руку з материнської руки

Реклама

Московський журналіст Юлія Вітязєва, затята прихильниця «Д/ЛНР», обурилася тим, як американці висміювали поведінку Беррона, називаючи його «невігласом» і «задавакою», зазначаючи його «грубі» відмашки від преси, небажання йти на контакт із публікою.

Також читають: У ЗМІ з’явились імена депутатів, яких перевіряє Генпрокуратура через е-декларації

«Ось така вона — толерантна і прогресивна Америка. Заплює і розтопче будь-якого, хто вибивається зі зграї. Навіть 10-річним хлопчиком не погидувала. Адже він син «ненависного Трампа!» Як же це бридко. Не маючи сміливості плюнути в батька, штовхати його дитину. І ці люди ще сміють вчити нас жити і читати мораль на предмет відсутності гуманності та милосердя!» — Обурилася Вітязєва.

Користувач Тетяна Суворова поділилася відео спірних моментів у групі, присвяченій аутизму, і прокоментувала: «Дуже хочеться сподіватися, що цей факт не стане приводом для знущань, а, навпаки, приверне додаткову увагу до проблеми аутизму».

Інші учасники групи підтримали Тетяну, проте нагадали про важливий нюанс — поведінку самого Трампа:

Користувач Ірина Солуянова назвала тих, хто сміється над Берроном, «виродками» і зізналася, що їй хлопчик дуже сподобався:

«Мені, наприклад, дуже сподобався син Трампа. Поводився безпосередньо, видно було, що дитина в «своїй тарілці» і не відчуває ніякої незручності… Як і внуки Трампа — красені всі як один!» — написала Солуянова.

Користувач Тетяна Лобанова з Санкт-Петербурга обізвала журналістів «божевільними» і додала, що Беррон поводився, як усі діти його віку:

«Я, до речі, дуже добре пам’ятаю, як мій син приблизно в тому ж віці раптом став не давати мені брати його за руку — так у хлопців проявляється початок дорослішання, вони вже вважають, що вони не маленькі, щоб мама вела їх за ручку. Ці журналісти, які побачили в цьому привід для насмішок, звичайні фашисти. Як можна взагалі сміятися над підлітком? Мерзотники», — написала Лобанова.

Також читають: У НБУ сказали, коли буде готовий новий закон про валюту

Джерело.

Реклама

Реклама