Економіка
Скандал із «гібридами» Авакова: закупівля авто визнана незаконною. Документ

Договір на закупівлю гібридних позашляховиків для Національної поліції за так звані кіотські гроші «має ознаки недійсності». Про це йдеться в листі Державної аудиторської служби (ДАС) на запит Transparency International Україна, пише DoZorro.

Причина — ДУ «Центр обслуговування підрозділів національної поліції України» відсутній в переліку замовників, які можуть купувати за переговорною процедурою для потреб оборони.

Вичерпний перелік таких суб’єктів визначено в Законі України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».

Реклама

ДАС надіслала замовнику автомобілів рекомендації щодо усунення порушень закону, проте, як йдеться у листі, той не погодився з такими висновками.

Як відомо, Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив закупівлю за переговорною процедурою для потреб оборони 16 листопада 2016 року.

Планувалося придбати 635 автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» на суму 959 500 000 гривень. 14 грудня замовник уклав договір з ТОВ «НІКА Діамант» на суму 959 400 000 гривень.

Також читають: Веселий і задоволений: знайшли «героїчного» яйцекидача в Чорновол (фото)

Джерело.

Реклама

Реклама