Політика
Ситуація на Донбасі: Кремль повідомив про телефонну розмову Путіна, Меркель, Олланда і Порошенка

У ніч на вівторок, 18 квітня, відбулася телефонна розмова президента України Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним, президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це пише прес-служба Кремля.

Зазначається, що представники «нормандської четвірки» закликали до виконання на Донбасі Мінських угод.

«Вони вітали домовленість про відновлення пасхального перемир’я, досягнуту в ході засідання Контактної групи 29 березня, і наголосили важливість його суворого дотримання. Лідери закликали активізувати роботу щодо вирішення проблеми обміну утримуваних осіб за формулою «всіх на всіх», — йдеться у повідомленні.

Реклама

Крім того, лідери країн закликали активізувати роботу щодо вирішення проблеми обміну утримуваних осіб за формулою «всіх на всіх».

Також читають: От тобі маєш і покарання: У Насірова нова посада! Українці цього не пробачать!

У повідомленні сказано про те, що в ході переговорів було висловлено співчуття у зв’язку з випадками погроз стосовно Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«Була висловлена вдячність президенту Французької Республіки Франсуа Олланду за його зусилля в рамках «нормандської четвірки» і надія на те, що роботу в цьому форматі буде продовжено після президентських виборів у Франції», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Джерело.

Реклама

Реклама