Події
«Сірого кардинала» Порошенка намагались отруїти, – ЗМІ

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко лікується через отруєння ртуттю. Про це йдеться у матеріалі журналіста Соні Кошкіної «Консервація», пише LB.ua.

Незадовго до Нового року у соратника президента медики виявили отруєння ртуттю. За словами лікарів, вміст ртуті у крові Кононенка перевищений у 50 разів.

«За інформацією джерел, отруєння не сталося одномоментно – ртуть накопичувалася в організмі деякий час. З чого напрошується висновок: це не був замах на вбивство, швидше спроба залякати, вивести з ладу на півроку і більше. Звісно, що на випадковість це не спишеш»,
– зазначає автор статті.

Реклама

Також читають: Супрун оприлюднила цікавий епізод про візит поліції до МОЗ

Через лікування Ігор Кононенко тимчасово відійшов від своїх обов’язків у Верховній Раді. Як відомо, в Адміністрації Президента ключові рішення приймають: Петро Порошенко, Макар Пасенюк, Ігор Кононенко і Олександр Грановський.

«З огляду на те, що Кононенко є правою рукою Президента не так навіть у політичних, як у делікатних навколобізнесових справах, логічно припустити: можливо, «привіт» переказали не самому Ігореві Віталійовичу, а цілому Петру Олексійовичу», – пише Соня Кошкіна.

Джерело.

Реклама

Реклама