Авто
Сервісні центри МВС вперше в Україні розпочали видавати міжнародне посвідчення водія

Отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія

З 9 лютого 2017 року, у територіальних сервісних центрах МВС можна буде отримати міжнародне посвідчення водія. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

«Міжнародне посвідчення водія – це нова послуга сервісних центрів МВС, яка ніколи раніше не була доступна в МРЕВ. Отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення не вилучається. За міжнародними нормами, воно виглядає як невеличка картонна книжечка. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном», – пояснює керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Реклама

також читають: З весни українці зможуть самостійно вносити персональні дані ID-карт

У МВС пояснили, що таке посвідчення важливе для громадян України, які працюють за кордоном або тимчасово проживають поза Україною, а також які збираються подорожувати автотранспортом. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами. Отримання міжнародного посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, що приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року – це значно розширює географію. Національним посвідченням водія можна було користуватися лише на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року.

Детальна інформацію можна за посиланням: http://hsc.gov.ua/2017/02/07/vidacha-mizhnarodnogo-posvidchennya-vodiya/

Зауважимо, що міжнародне посвідчення водія видається на місці, без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки. Вартість послуги становитиме 34 грн 16 коп.

Для отримання міжнародного посвідчення водія необхідно звернутися до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС незалежно від місця реєстрації та надати наступні документи:

1. пред’явити адміністратору на місці оригінал національного посвідчення водія;
2. паспорт громадянина України;
3. паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
4. фотокартку розміром 3,5х4,5 см на матовому папері.

Джерело.

Реклама

Реклама