Події
Савченко зробила у Польщі скандальну заяву про Україну та війну на Донбасі

Нардеп України Надія Савченко зробила низку скандальних заяв під час свого виступу в Познанському університеті Польщі. Зокрема, під час лекції політик стверджувала, що війну на Донбасі почала українська влада.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український політолог Олексій Голобуцький.

«Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася втовкмачити «правильну систему оподаткування» (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області і структуру влади як таку (тобто, структурування адміністративного устрою та держуправління), потім хвалила «праймеріз» – але коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему», – описує виступ Савченко Голобуцький.

Реклама

Політолог зазначив, що після цього народний депутат заявила, що «президент в Україні – це зло», а війну на Донбасі розпочала сучасна влада України. Окрім того, Савченко запевняла польських студентів, що українці готові вести переговори із сепаратистами.

Також читають: «Почув від нього безпосередньо»: Волкер розповів про позицію Трампа щодо Донбасу

«В цілому була звичайна трансляція тез Кремля – нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не враховуючи того, що і так послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі і України», – зазначив Голобуцький.

Реклама

Реклама