Політика
Савченко ніколи не сиділа в російській в’язниці: Лозовий викрив спектакль Кремля (відео)

Є всі підстави вважати, що нардеп Надія Савченко насправді не сиділа в російській в’язниці. Її висновок — лише спектакль, який зрежисували в Москві. Про це повідомив депутат Радикальної партії Андрій Лозовий в Facebook.

«Вони, на жаль, змогли нас обдурити і нашими ж руками зробити з неї героїню-мученицю. Щоб тепер вона доносила ті тези, які їй диктує її куратор Медведчук і його кремлівські господарі», — написав Лозовий.

Нардеп навів кілька аргументів на користь своїх слів.

Реклама

«Зверніть увагу на її колір шкіри після нібито виходу з в’язниці. Будь-яка людина, яка перебувала за гратами, підтвердить вам, що таким природним і здоровим він бути не може в принципі. Людина, яка сидить навіть у відносно нормальних умовах, все одно недоотримує сонячного світла і відповідно вітамін Е. В результаті шкіра стає патологічно блідою — і проходить це досить довго «, — зазначив він.

Також Лозового насторожила трансляція судових засідань, які давали можливість показати Савченко як героїчну мученицю.

«Що стосується інших ув’язнених Кремля — ​​проводити трансляцію ніхто не дозволяв. Хтось бачив трансляції судів над Миколою Карпюком, Стасом Кліхом, Олегом Сенцової, Олександром Кольченко та іншими?» — Поцікавився нардеп.

Він додав, що відео з камери — не аргумент, адже такий ролик можна зняти за годину.

«Думаю, її тримали десь в санаторії або на конспіративній квартирі ФСБ і просто привозили на суди, щоб виконувати дії цієї вистави і героїзувати Надію Савченко в очах української та міжнародної спільноти. Тепер — продовження театральної постановки. Надія зриває маску і переконує світ в тому, що війна на Донбасі — це внутрішній конфлікт, а не російська агресія проти України. а це головна теза московської пропаганди на інформаційному фронті «, — підкреслив Лозовий.

Також читають: Заява Савченко щодо Криму є зрадницькою та цинічною, — Чубаров

Джерело.

Реклама

Реклама