Політика
Савченко може бути використана проти України, – Найєм

Надія Савченко не мала права зустрічатись з ватажками «ДНР» та «ЛНР», представляючи країну.

Таку думку висловив нардеп від БПП Мустафа Найєм в ефірі одного з українських каналів.

Він зазначив, що як громадянин України Савченко має право робити, що хоче. Але не має жодного права представляти інтереси країни.

Реклама

«Справа в тому, що вона не може представляти державні інтереси. Згідно з Конституцією України, вона може представляти себе як народного депутата, не може представляти парламент. І, зрештою, вона не уповноважена проводити зустрічі, які стосуються зовнішніх зв’язків», – каже нардеп.

Найєм додав, що виходити на зв’язок з ватажками «ДНР» та «ЛНР» і домовлятись про щось, не повідомляючи про свої дії українську владу, є неприйнятним.

Також читають: Стало відоме ім’я нардепа, який побив СБУшника: поліція відкрила справу

І більше того, на жаль, може статися ситуація, у якій сама Надія буде використана проти України. Головна теза має бути в іншому. Українські представники держави, парламенту, виконавчих органів не мають права зустрічатися з цими людьми по одній причині. Такі зустрічі легалізують їх у правовому полі,
– зазначив Мустафа.

Нагадаємо, 11 грудня журналіст Петро Шуклінов заявив, що нардеп Надія Савченко днями провела кількагодинну зустріч у Мінську з ватажками «ДНР» і «ЛНР».

Ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький підтвердив факт зустрічі з Савченко і зазначив, що темою зустрічі був обмін полоненими за формулою «всіх на всіх».

У «Батьківщині» відхрещуються від дій Надії Савченко.

Джерело.

Реклама

Реклама